Nábytek 

Nábytek je nedílnou součásti našich životů.  Naše firma se zabývá výrobou stolového, skříňového a postelového nábytku a také výrobou kuchyní. 

Také máme zkušenosti s výrobou schodů, včelařských úlů nebo dílců pro dětská hřiště. 

Materiál

Biodeska je třívrství lepený materiál, který se vyrábí za dodržování přísných ekologických předpisů. Má tvarovou stálost a velkou pevnost a to hlavně v ohybu, protože se chová se jak přírodní masivní materiál. 

Lamino (LTD) je jeden z nejběžnějších používaných materiálů. Je cenově dostupné  a prodává se ve velké škále dekorů. Lamino je odolné proti působení krátkodobé vlhkosti a teplotě. Také je odolné proti chemikáliím, které v domácnosti používáme. 

Často se nedá použít jeden kus dřeva a proto se použijí spárovky. Spárovka je polotovar bez kterého  se žádný truhlář neobejde. Podle způsobu uspořádení lamel se dělí na průběžné a cinkované spárovky. 

Kování

Používáme kování od firmy blum. Blum je spolehlivý výrobce, který se snaží zajistit vysokou  kvalitu svých výrobků.  Výrobce také poskytuje doživotní záruku.


Překližka je pružný a ohebný materiál, který téměř nemění rozměry tj. nesesychá a nebobtná.  Vyrábí se křížovým vrstvením dýh. Jakost překližky se určuje podle vnějších dýh.